Pomiń nawigację
Blog

#Imake4MyCity - zagłosuj na pomysł młodych mejkerów!

Do 15 października trwa konkurs na najlepszy pomysł #Imake4MyCity. Dzięki Twoim głosom może wygrać zespół z Polski. Trójka młodych ludzi, stworzyła w naszym FabLab powered by Orange nietypowy generator dźwięków, a głosować na niego możesz tutaj

Na czym polega pomysł zgłoszony do #IMake4MyCity?

Młodzi twórcy z Polski zgłosili do konkursu projekt, który łączy taniec, muzykę i elektronikę. Urządzenie reaguje na ruch i generuje w ten sposób dźwięki. Muzyka, która dzięki temu powstaje, zachęca nas do tańca. Młodzi twórcy planują już współpracę ze szkołami tańca, które mogą wykorzystać ich eksperymentalny pomysł. Chcą też żeby urządzenie stało w centrum Warszawy. Ruch przechodniów stworzy wtedy muzykę, która zaprosi ludzi do tańca i przywoła pozytywne emocje.  Aby spełnić ten plan, potrzebne są Wasze głosy. Bo wygrana w konkursie to grant na rozwój tej inicjatywy!

Projekt trójki młodych ludzi z Polski powstał w FabLab powered by Orange.

Konkurs #Imake4MyCity organizuje francuska Fundacja Orange i zaprasza do udziału młodych ludzi z całego świata. Mogą bezpłatnie zdobywać kompetencje cyfrowe, rozwijać własne projekty. Hasło tegorocznej edycji konkursu to „Art makers”, a zdaniem uczestników było stworzenie projektu, który łączy technikę i sztukę.

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00

Chcesz zwiedzić FabLab?

Zapraszamy na oprowadzanie we wtorki i czwartki na godzinę 18:00.