FabXLive – Fablabowicze z całego świata, łączmy się!

Co roku Fablabowicze ze 126 krajów całego świata spotykają się w jednym miejscu. I choć w tym roku tym „miejscem” jest internet, nie mogło zabraknąć również nas!

Tegoroczna globalna konferencja Fab Lab Network odbywa się online pod nazwą FabXLive i jest darmowa dla wszystkich uczestników. Uczestniczą w niej nie tylko makerzy, ale też przedstawiciele rządu, przemysłu, artyści, nauczyciele, badacze akademiccy czy eksperci w dziedzinie fabrykacji cyfrowej.

Za to 31 lipca odbędzie się GLOBAL FAB DAY – czyli dzień poświęcony wszystkim, którzy tworzą i działają lokalnie. W naszym FabLabie z tej okazji mamy dla Was otwartą pracownię stolarską – dla każdego, kto marzy o tym, by zacząć przygodę z pracą w drewnie. Tego dnia zobaczycie na własne oczy, jak wiele nasz FabLab oferuje w zakresie obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych. Będziecie mieć okazję porozmawiać z naszymi Instruktorami, zobaczycie, jakie maszyny i narzędzia są w Stolarni. Dowiecie się też, na jakich zasadach możecie korzystać ze Stolarni, by zacząć pracę nad swoimi projektami.

Co oferujemy w ramach Dnia Otwartego?

  • Całkowicie darmowa wizyta w Stolarni.
  • 20 minut indywidualnego spotkania z jednym z naszych instruktorów w formie konsultacji.
  • Jeśli masz projekt, który chcesz omówić, zabierz go ze sobą. Chętnie podpowiemy, jak go wykonać.
  • Dostaniesz przyłbicę ochronną, a każda powierzchnia będzie odpowiednio zdezynfekowana. Zachęcamy Cię jednak do zabrania swojej ulubionej maseczki ;)

 

Zarezerwuj spotkanie o pasującej Ci godzinie pod tym linkiem.

 

Do zobaczenia!

Wróć