Pomiń nawigację
Back
Spotkania z tworzeniem - Drukuj obiekty 3D w technologii FDM

Spotkania z tworzeniem - Drukuj obiekty 3D w technologii FDM


Zapraszamy na warsztat na którym opanujesz podstawy druku 3D oraz dowiesz się, jakie możliwości i korzyści niesie ze sobą ta innowacyjna technologia

Termin:

18-07-2024 17:30

Rezerwuj

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek, jakie możliwości niesie ze sobą druk 3D? Chcesz poznać tajniki technologii FDM i dowiedzieć się, jak stworzyć trójwymiarowe obiekty z termoplastycznego tworzywa?

Jeśli tak to zapraszamy na warsztat na którym opanujesz podstawy druku 3D oraz dowiesz się, jakie możliwości i korzyści niesie ze sobą ta innowacyjna technologia.

Podczas warsztatu zdobędziesz wiedzę na temat  zasad działania drukarki i przygotowanie plików. Nauczysz się obsługiwać drukarkę oraz dowiesz się również, jakie praktyki są korzystne podczas weryfikacji plików przed drukiem oraz jak przeprowadzić proces końcowej obróbki wykonanych obiektów.

Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w druku 3D. Zapewniamy indywidualne wsparcie i ciekawe zadania, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w kreatywny i praktyczny sposób.

👩‍🎨 Kto może wziąć udział?

       Warsztaty są otwarte dla wszystkich pełnoletnich osób, bez względu na poziom doświadczenia!

👉Warsztaty są bezpłatne. 

👉Ilość miejsc: 10

Wszystkie niezbędne materiały będą do Waszej dyspozycji na miejscu 

W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00