Pomiń nawigację
Back
Dzień otwarty stolarni w FabLabie

Dzień otwarty stolarni w FabLabie


Skorzystaj z naszej stolarni, skonsultuj swój projekt z doświadczoną edukatorką

Termin:

15-07-2024 16:00

Rezerwuj

Zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki tworzenia do naszej pracowni stolarskiej na dzień otwarty! Podczas tego popołudnia każda osoba będzie miała okazję skorzystać z naszej stolarni oraz skonsultować swój projekt z doświadczonym instruktorem. Nie ważne, czy chcesz przyciąć deskę, przeszlifować szafkę, czy samodzielnie wkręcić kilka śrubek - nasza edukatorka pomoże Ci w każdym kroku procesu.

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w pracy z drewnem - udzielimy Ci fachowych wskazówek i zapewnimy Ci bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych maszyn. 

Wydarzenie jest cykliczne i otwarte dla wszystkich, nie obowiązują zapisy - trzeba po prostu przyjść w wyznaczonych godzinach.

Zasady:

💡 Przed przystąpieniem do pracy należy skonsultować się z opiekunką pracowni.

👂 Słuchamy poleceń opiekuna pracowni i przestrzegamy zasad BHP.

⚠️ W wypadku niestosowania się do poleceń instruktora oraz nieprzestrzegania regulaminu pracowni i zasad BHP, osoba może zostać poproszona o opuszczenie pracowni.

🏭 Nie jesteśmy darmowym zakładem produkcyjnym - jeśli masz do wykonania duży projekt/zlecenie komercyjne, otwarta pracownia nie jest czasem do jego realizacji - to czas na konsultacje projektów, eksperymentowanie, wykonywanie drobnych projektów.

🛠️ Niektóre maszyny może obsługiwać wyłącznie opiekun pracowni.

🚫 Nie wynosimy niczego z pracowni.

📦 Każda osoba przynosi swój materiał do pracy.

💵 Na miejscu nie ma możliwości zakupu materiałów.

📞 Jeśli nie jesteś pewna_pewny, czy Twój projekt jest możliwy do wykonania podczas godzin otwartych - zadzwoń do nas.

⏰ Możesz korzystać z pracowni bez ograniczeń czasowych, jednak wszystko w granicach rozsądku i empatii - w wypadku dużego zainteresowania nie blokujemy maszyn - umożliwiamy innym dostęp.

👥 Na stolarni może przebywać jednocześnie maksymalnie cztery osoby + instruktor. Jeśli przyjdziesz, a stolarnia będzie w pełni zajęta - musisz poczekać na swoją kolej lub wrócić w innym terminie.

📚 Otwarta pracownia to nie jest kompleksowe szkolenie stolarskie.

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00