Pomiń nawigację
Back
Maker Woman - Naucz się obsługi elektronarzędzi w stolarni

Maker Woman - Naucz się obsługi elektronarzędzi w stolarni


Zapraszamy Cię na warsztaty na których nauczysz się jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z podstawowych elektronarzędzi.

Termin:

24-05-2024 17:30

Rezerwuj

Chociaż majsterkowanie nie ma płci, to z doświadczenia wiemy że wejście w świat elektronarzędzi może być dla niektórych osób niełatwe. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak bezpieczniej i skutecznie korzystać z podstawowych elektronarzędzi – ten warsztat jest dla Ciebie! 

Warsztat ma na celu popularyzację zasad bezpieczniejszej pracy z elektronarzędziami poprzez ćwiczenia praktyczne. Zajęcia będą prowadzone na poziomie podstawowym. 

Co Cię czeka podczas warsztatów?

👩‍🏫 W trakcie warsztatu panować będzie swobodna i dziewczyńska atmosfera. 

🖼️ W przestrzeni stolarni omówimy zasady bezpieczniejszej pracy oraz wspólnie przejdziemy przez podstawowe funkcje elektronarzędzi. Tym samym, każda uczestniczka zbuduje sobie mocną podstawę do rozpoczęcia przygody z majsterkowaniem.

🔍Podczas trzygodzinnych zajęć poznasz i nauczysz się podstawowej obsługi następujących sprzętów: wyrzynarka, szlifierka i wiertarko-wkrętarka. Dowiesz się też co nie co na temat doboru papieru ściernego czy wierteł.

👩‍🎨 Kto może wziąć udział?

  • Warsztaty są otwarte dla wszystkich pełnoletnich kobiet

👉Warsztaty są bezpłatne. 

👉Ilość miejsc: 6

📣Wszystkie narzędzia i materiały zostaną zapewnione na miejscu. 

W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach Maker Woman  dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :)

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00