Pomiń nawigację
Back
Spotkanie z tworzeniem: Zrób coś z niczego: uszyj praktyczną saszetkę–nerkę z resztek materiałów!

Spotkanie z tworzeniem: Zrób coś z niczego: uszyj praktyczną saszetkę–nerkę z resztek materiałów!


W ciągu trzygodzinnego spotkania niechciane jeansy i ścinki materiałów zamienimy w praktyczne “nerki”. Saszetki tego typu są przydatne w wielu sytuacjach, zwłaszcza kiedy potrzebujemy mieć wolne ręce.

Termin:

11-04-2024 17:30

Rezerwuj

W ciągu trzygodzinnego spotkania niechciane jeansy i ścinki materiałów zamienimy w praktyczne “nerki”. Saszetki tego typu są przydatne w wielu sytuacjach, zwłaszcza kiedy potrzebujemy mieć wolne ręce. Szyć będziemy z materiałów, które są przyjazne dla osób początkujących. Upcycling jeansów to jeden z lepszych sposobów aby zacząć swoją przygodę z szyciem. W ramach zajęć wykorzystamy proste ściegi i zabiegi krawieckie – w tym wszywanie suwaka. Na warsztaty zapraszamy szczególnie te osoby, które nie mają doświadczenia w szyciu na maszynie. To wspaniała okazja do zdobycia nowych umiejętności, a przy okazji – poznania innych twórczych osób!

Szycie nie zna płci i daje dużo niezależności konsumenckiej. Przekonaj się o tym, przychodząc na najbliższe spotkanie z tworzeniem w Fab Lab powered by Orange!

👩‍🎨 Kto może wziąć udział?

  • Warsztaty są otwarte dla wszystkich pełnoletnich osób, bez względu na poziom doświadczenia!

👉Warsztaty są bezpłatne. 

👉Ilość miejsc: 6

Wszystkie niezbędne materiały będą do Waszej dyspozycji na miejscu 

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.

W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :)

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00