Pomiń nawigację
Back
Rodzinne soboty: Haft krzyżykowy - zdrowe owoce

Rodzinne soboty: Haft krzyżykowy - zdrowe owoce

Bilety dostępne od 01.07 od 12:00

Termin:

16-07-2022 10:00

Rezerwuj

Magnes na lodówkę? Duża przypinka do plecaka? A może brelok? Sami zdecydujcie jak wykorzystacie stworzone na naszych warsztatach sklejkowe, haftowane owoce! Haft to jedna z przyjemniejszych form relaksu, a haft krzyżykowy to jedna z najłatwiejszych form haftu ;). W opanowaniu podstaw tej sztuki pomogą  Wam uśmiechnięte truskawki, jabłka i gruszki, uprzednio wycięte w sklejce przy pomocy plotera laserowego. Dzięki specjalnej perforacji imitującej tkaninę szybko i łatwo nauczycie się haftowania metodą krzyżykową. Zachęcamy Was gorąco do przećwiczenia tej techniki po warsztatach w domu, ale już na prawdziwych tkaninach - może znajdziecie stare, dziurawe dżinsy lub ulubioną, ale podartą koszulę? Teraz będziecie już mieć “warsztat”, by móc nadać swoim ubraniom drugie życie!

Na warsztat zapraszamy dzieci 8+ wraz z opiekunami. Każdy duet (opiekun+dziecko) będzie wspólnie haftował jeden zestaw owoców.

Warsztat poprowadzą dla Was Nadia Dobrowolska - Muszyńska i Joanna Iwińska.

UWAGA! Zmienił się regulamin zapisów na nasze warsztaty. Od niedawna wprowadziliśmy zasadę dwumiesięcznej rotacji osób. Oznacza to, że osoby, które brały udział w darmowych warsztatach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, będą akceptowane na listę uczestników w drugiej kolejności. W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu, lub które w ogóle nie brały w nich udziału. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :) Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, dostępnym w formularzu rejestracyjnym wydarzenia. 

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00

Chcesz zwiedzić FabLab?

Zapraszamy na oprowadzanie we wtorki i czwartki na godzinę 18:00.