Pomiń nawigację
Back
Maker Woman - Podstawy projektowania obwodów elektronicznych

Maker Woman - Podstawy projektowania obwodów elektronicznych

Poznaj świat projektowania i analizy układów elektronicznych.

Termin:

07-11-2023 17:30

Rezerwuj

Czy chciałabyś zdobyć wiedzę na temat podstawowych komponentów elektronicznych, takich jak rezystory, kondensatory czy tranzystory ?  A może zrozumieć o co chodzi w prostych układach elektronicznych?

Jeśli jesteś zainteresowana poszerzeniem swojej wiedzy to zapraszamy na warsztaty mające na celu wprowadzenie uczestniczek w świat projektowania i analizy układów elektronicznych. Poznasz podstawy projektowania obwodów w programie Tinkercad. Stworzysz schematy obwodów oraz przeprowadzisz symulację, aby ocenić zachowanie ich w różnych warunkach.

Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w tym obszarze. Zapewniamy indywidualne wsparcie i ciekawe zadania, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w kreatywny i praktyczny sposób.

🌟📣

👉Warsztaty są bezpłatne. 

Przeznaczone wyłącznie dla kobiet pełnoletnich. Wszystkie narzędzia i materiały potrzebne do wykonania projektów zostaną zapewnione na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona.  

👉Bilety dostępne będą od 27 października 2023.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.

W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :)

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00