Pomiń nawigację
Back
Jak zaprojektować proces sprzedaży swojego produktu i wprowadzić system afiliacyjny

Jak zaprojektować proces sprzedaży swojego produktu i wprowadzić system afiliacyjny

Termin:

06-06-2024 17:30

Rezerwuj

🚀6 czerwca zapraszamy serdecznie na kolejne inspiracyjno-sieciujące spotkanie Maker Woman “Jak zaprojektować proces sprzedaży swojego produktu i wprowadzić system afiliacyjny”.

W FabLabie dysponujemy bogatym zakresem technicznego know-how i serdecznie zapraszamy do korzystania z niego. Zauważamy, że wasze pomysły często stają się zalążkiem ciekawych projektów, dlatego pragniemy wesprzeć was fachową wiedzą, aby mogły się one zmaterializować i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

💥PROGRAM SPOTKANIA:💥

17.30 - 18.30 - GPS pozyskiwania klientów – jak zaprojektować proces sprzedaży, Agnieszka Zawadka 

  • Dlaczego pozyskiwanie klientów należy planować od pierwszego dnia rozwijania projektu
  • Jak definiować grupę docelową, żeby nie tracić czasu na nierokujące tematy 
  • Jakie działania sprzedażowe podejmować, żeby pozyskać pierwszych klientów 
  • Jak zaprojektować proces sprzedaży, żeby budować przewidywalną sprzedaż

18.30 - 19.30 - Jak sprzedawać więcej dzięki partnerom i afiliacji? Monika Serkowska-Pietruczak

  • Jak docierać do nowych klientów z lekkością dzięki sieci kontaktów. 
  • Czym jest afiliacja, jakie może przybierać formy i jak ją dostosować do swojego biznesu.
  • Poznasz praktyczne kroki do wdrożenia, które pozwolą Ci strategicznie budować relacje biznesowe i zarabiać więcej dzięki poleceniom.

19.30-20.30 - Networking

Po prezentacjach odbędzie się część networkingowa. Będziesz miała okazję nawiązać kontakty, dzielić się pomysłami i budować inspirujące relacje.

UWAGA: Wprowadzamy nowy element - w ramach networkingowej części spotkania chcemy Wam oddać głos. Zapraszamy trzy spośród Was, które chciałyby się podzielić swoim projektem/działalnością biznesową czy społeczną do przedstawienia 5-minutowej prezentacji. Zapisy tutaj.

Kiedy: 06.06.2024 (czwartek), godz. 17:30-20:30

📍Gdzie: FabLab powered by Orange, ul. Targowa 56, 03-733 Warszawa

🎟️Zgłoszenia: https://warszawa.robisz.to/warsztaty/1514/?zapis=indywidualne  do 05.06.2024 (ilość miejsc ograniczona) 

NASZE PRELEGENTKI:

Agnieszka Zawadka

Współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej 321 GROW. Trener biznesu w EY Academy of Business. Chief Marketing Officer w Gleevery. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższej Szkoły Promocji oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczona w zarządzaniu marketingiem, generowaniu szans sprzedaży oraz zarządzaniu spółką technologiczną. Wspiera osoby zarządzające firmami w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących rozwoju biznesu i kształtowania tworzących je zespołów. Specjalizuje się w działaniach inbound i content marketingowych. Skupia się na projektowaniu efektywnej współpracy zespołów marketingu i sprzedaży.Mentorka w programach pre-akceleracyjnych organizowane przez Google for Startups, Huge Thing i Fundację MOST. Wielokrotna prelegentka i mentorka  podczas wydarzeń popularyzujących startupy i przedsiębiorczość, m.in. Poland Prize, Warsaw Startup Weekend, Akademicki Maraton Innowacji. Wyróżniona w zestawieniu „Strong Women in IT” oraz w raporcie „55 kobiet w świecie nowych technologii”. Entuzjastka dzielenia się wiedzą oraz nowych technologii i metodyk wspierających ludzi, pracę, biznes.

Monika Serkowska-Pietruczak - twórczyni marki Lepszy Wynik. Pomaga zaprojektować ścieżki sprzedażowe w Internecie i modele biznesowe, które w strategiczny sposób jak po sznurku prowadzą do zakupu. Twórczyni kursów online i programów grupowych (między innymi o wykorzystaniu newslettera do sprzedaży online). Facylitatorka mastermindów dla kobiecych biznesów. Certyfikowana Ekspertka od MailerLite, autorka podcastu Lepszy Wynik dla osób, które chcą zarabiać na swojej wiedzy tworząc kursy ebooki, czy inne produkty cyfrowe. Od 2013 roku jako mentorka i doradczyni wspiera startupy w tworzeniu, testowaniu i wprowadzaniu nowych produktów i usług na rynek.  Akceleratory i wydarzenia przy, których współpracowała to m.in: Akademicka Liga Startupów, Entreperneuria Startup Academy, Warsaw Booster 2021. Przez 5 lat koordynowała lokalny punkt Erasmusa dla Młodych Przedsiębiorców. Oceniła ponad 100 biznesplanów i  pomogła ponad 50 przedsiębiorcom nawiązać z sukcesem współpracę zagraniczną.

Udział bezpłatny.Maker Woman - spotkanie inspiracyjno-sieciujące realizowane jest przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange w ramach projektu Maker Woman.

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00