Pomiń nawigację

Oferta Robisz.to

Robisz.to

Stowarzyszenie Robisz.to, które współtworzy FabLab powered by Orange, realizuje także ofertę płatną, z której dochód przeznaczony jest w całości na jego działalność statutową. Dzięki niej mieszkańcy Warszawy (i nie tylko) mogą urzeczywistniać swoje projekty. Edukatorzy i eksperci Robisz.to dzielą się swoją wiedzą, prowadzą zajęcia kreatywne, projekty edukacyjne dla dzieci i dorosłych, szkół oraz firm, instytucji czy organizacji. A także szkolenia specjalistyczne z obsługi maszyn i programów do projektowania. Załoga Robisz.to przyjmie i zrealizuje zlecenia projektowe i wykonawcze.

Robisz.to
Email

Skontaktuj się z nami: kontakt@robisz.to

Edukacja
Abonament
Usługi
Zajęcia dla szkół

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom w edukacji, Robisz.to proponuje warsztaty, które mogą pomóc w kształceniu i rozwoju uczniów. Indywidualne podejście i doświadczenie edukatorów gwarantują wysoki poziom merytoryczny, a także dobrą zabawę dla uczestników. Prowadzimy zajęcia manualne z wykorzystaniem nowych technologii.

Sprawdź ofertę
Image
Sprawdź ofertę
Szkolenia specjalistyczne

Robisz.to edukuje specjalistów, amatorów i hobbystów z zakresu nowych technologii. Podczas szkoleń z obsługi maszyn CNC, ploterów laserowych, drukarek 3D, czy nauki elektroniki, stolarstwa i krawiectwa, edukatorzy dzielą się wiedzą i pomagają stawiać pierwsze kroki przyszłym ekspertom tych dziedzin.

Sprawdź ofertę
Image
Sprawdź ofertę
Edukacja
Arrow down
Abonament
Arrow down
Usługi
Arrow down

Wspierają nas

FabLab powered by Orange jest wspierany przez firmy, dzięki którym możemy działać jeszcze prężniej. Są to m.in. Bernina oraz Festool. Dziękujemy!

SponsorSponsor

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00

Chcesz zwiedzić FabLab?

Zapraszamy na oprowadzanie we wtorki i czwartki na godzinę 18:00.