Pomiń nawigację
Back
Maker Woman - Zaprojektuj swoją biżuterię-podstawy programu wektorowego i plotera laserowego

Maker Woman - Zaprojektuj swoją biżuterię-podstawy programu wektorowego i plotera laserowego


Zaprojektuj i wykonaj autorską biżuterię: zrób projekt wektorowy i z naszym wsparciem wytnij go na laserze CNC.

Termin:

01-09-2023 17:30

Rezerwuj

Krótki opis (na potrzeby strony): Zaprojektuj i wykonaj autorską biżuterię: zrób projekt wektorowy i z naszym wsparciem wytnij go na laserze CNC. 

Czy myślałaś kiedyś o stworzeniu swojej własnej, unikalnej biżuterii? Teraz masz szansę zrealizować swoje artystyczne wizje w połączeniu z nowoczesną technologią. Dołącz do trzygodzinnego warsztatu, gdzie poznasz tajniki projektowania graficznego i wycinania biżuterii za pomocą plotera laserowego.

W ramach spotkania samodzielnie zaprojektujesz i wykonasz autorską biżuterię. Najpierw wykonasz projekt wektorowy i z naszym wsparciem wytniesz go na laserze CNC. 

Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w obszarze projektowania graficznego czy pracy z ploterem laserowym. Zapewniamy indywidualne wsparcie i ciekawe zadania, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w kreatywny i praktyczny sposób.

👉Warsztaty są bezpłatne. 

Przeznaczone wyłącznie dla kobiet pełnoletnich. Wszystkie narzędzia i materiały potrzebne do wykonania projektów zostaną zapewnione na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona.  

👉Bilety dostępne będą od 18 sierpnia 2023.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.

W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :)

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00

Chcesz zwiedzić FabLab?

Zapraszamy na oprowadzanie we wtorki i czwartki na godzinę 18:00.