Pomiń nawigację
Back
Maker Woman - Podstawy obsługi hafciarki CNC

Maker Woman - Podstawy obsługi hafciarki CNC


Zapoznaj się z podstawowymi zasadami tworzenia i projektowania haftu oraz z zasadami obsługi hafciarki sterowanej numerycznie.

Termin:

22-09-2023 17:00

Rezerwuj

Czy zastanawiałaś się jak działa komputerowo sterowana hafciarka? Czy chciałabyś się dowiedzieć jakie są korzyści z korzystania z tej technologii?

Jeśli tak, to zapraszamy na 4-godzinne warsztaty z podstaw obsługi hafciarki CNC. Podczas spotkania  zapoznasz się z podstawowymi zasadami tworzenia i projektowania haftu oraz z zasadami obsługi hafciarki sterowanej numerycznie. Będziesz miała  okazję samodzielnie zaprojektować prostą grafikę, a następnie ją wyhaftować. Zobaczysz również, jak wygląda proces wykonywania haftu maszynowego od momentu projektu do jego realizacji. Omówione zostaną także różnice pomiędzy hafciarką a maszyną do szycia, jak również przedstawione różne typy materiałów i nici, które nadają się do tworzenia haftów.

Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w obszarze projektowania graficznego czy pracy z hafciarką CNC. Zapewniamy indywidualne wsparcie i ciekawe zadania, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w kreatywny i praktyczny sposób.

👉Warsztaty są bezpłatne.


Przeznaczone wyłącznie dla kobiet pełnoletnich. Wszystkie narzędzia i materiały potrzebne do wykonania projektów zostaną zapewnione na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona.

👉Bilety dostępne będą od 8 września 2023.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.

W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :)

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00