Pomiń nawigację
Back
EKOlab zaproszenie na warsztaty

EKOlab: Zestaw toaletowy DIY

Na naszych eko warsztatach z pomocą kilku małych cięć i zabiegów krawieckich wyczarujesz oryginalny i kolorowy zestaw toaletowy wielorazowego użytku.

Termin:

17-11-2022 17:30

Rezerwuj

Ekologicznie, ekonomicznie i higienicznie! Zamiast kupować jednorazowe waciki do demakijażu i oczyszczania skóry, zajrzyj do szafy i sprawdź, czy nie zalega tam niepotrzebny ręcznik. Na naszych eko warsztatach z pomocą kilku małych cięć i zabiegów krawieckich wyczarujesz z niego oryginalny i kolorowy zestaw toaletowy wielorazowego użytku - bez problemu wypierzesz go w pralce. 

Podczas 3 godzin zajęć nauczysz się podstaw obsługi maszyny do szycia i zrobisz z nami płatki kosmetyczne, które będą alternatywą dla wacików. Uszyjemy też saszetki na mydło - których będziecie mogli używać zamiast gąbki. Dodatkowo zaprojektujemy i uszyjemy opakowanie ułatwiające przechowywanie naszego higienicznego niezbędnika.

Ilość miejsc: 6

Wiek uczestników: 18+

Potrzebne materiały: Niepotrzebny ręcznik. Poza tym wszystkie niezbędne materiały będą do Waszej dyspozycji na miejscu 

Warsztat poprowadzą dla Was Nadia Dobrowolska - Muszyńska i Joanna Iwińska.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.

UWAGA! Zmienił się regulamin zapisów na nasze warsztaty. W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które nigdy nie miały okazji odwiedzić FabLabu, oraz te, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu :) 

WAŻNA INFORMACJA:

Organizator wysyła bilety tydzień przed wydarzeniem. Jeśli nie otrzymałeś biletu (pamiętaj o sprawdzeniu SPAMu) oznacza to, że znajdujesz się na liście rezerwowej. W przypadku rezygnacji z udziału  w warsztacie przez zaakceptowanych uprzednio uczestników organizator informuje o możliwości wzięcia udziału w warsztacie kolejno osoby z listy rezerwowej nie później niż na dzień przed wydarzeniem.

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, dostępnym w formularzu rejestracyjnym wydarzenia. 

Bilety dostępne od 03.11. od 12:00

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

ShareUdostępnij

Witaj w FabLabie

Address

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56

03-733 Warszawa

Opening hours

Godziny otwarcia:

poniedziałek — piątek 11:00—19:00

Chcesz zwiedzić FabLab?

Zapraszamy na oprowadzanie we wtorki i czwartki na godzinę 18:00.