• FabLab - Dorota „Noe” WeidknechtFabLab - Dorota „Noe” WeidknechtFabLab - Dorota „Noe” Weidknecht

  Young Makers oczami uczestniczki

  "Z każdym miesiącem uczę się czegoś nowego" - Dorota „Noe” Weidknecht

  czytaj więcej

 • Maker Woman w pracowni sitodruku

  Za nami kolejny etap projektu Maker Woman – warsztaty w pracowni sitodruku.

  czytaj więcej

 • Star-up dla młodychStar-up dla młodychStar-up dla młodych

  Zgłoś szkołę do projektu Start-up dla młodych

  Zapraszamy szkoły średnie do udziału w nowym projekcie. Chcemy, by inspirował do kreatywnego działania i przekucia nawet najbardziej odlotowych pomysłów w rzeczywiste produkty. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 października.

   

  czytaj więcej

 • Kalimba - zrób to sam! Kalimba - zrób to sam! Kalimba - zrób to sam!

  A może trochę muzyki?

  Na najbliższą sobotę przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Czym jest kalimba i jak wykonać ją samodzielnie w FabLabie?

   

  czytaj więcej

 • FabLab w lipcu

  W lipcu mamy trochę czasu na porządki i nowe rzeczy dla Was. Dlatego biuro będzie otwarte od wtorku do czwartku w godzinach 10 - 18.

  Korzystanie z maszyn jest możliwe również w innych dniach tygodnia, jednak należy wcześniej umówić się z nami telefonicznie lub mailowo.

  czytaj więcej

 • Maker Woman – dołącz do grona niezwykłych kobiet

  Rozpoczęliśmy rekrutację do 5. edycji projektu Maker Woman. Kolejne 12 uczestniczek będzie miało okazję uczestniczyć w czteromiesięcznym szkoleniu z zakresu nowych technologii. W programie zajęć przewidzieliśmy ponad 200 godzin warsztatów i zajęć.

  czytaj więcej

O NAS

FabLab powered by Orange (ang. fabrication laboratory) to miejsce stworzone w Warszawie przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Robisz.to. Dzięki zaawansowanym technologiom oraz wsparciu trenerów można w nim nauczyć się jak twórczo korzystać z nowych technologii, by stworzyć dosłownie wszystko.